Вас вітає Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 96
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Місцезнаходження
Відеоканал
Відеоканал

Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Ніжинської міської ради

Чернігівської області

_ вул. Мигалівська, 15, м. Ніжин, 16600, тел.(046-31)  2-37-58,

zosh6-nizhyn@yandex.uа КОД ЄДРПОУ 26467913

 

НАКАЗ

 

від 29.05.2017 року                                                                               №77

 

Про перевід учнів 1-8 класів, 10 класу

до наступних класів

 

Відповідно до наказу Управління освіти Ніжинської міської ради від 29.03.2017 року №128 «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів в 2016-2017 н.р.», згідно рішення педагогічної ради  ( протокол №5 від  26.05.2017р.)

 

 

 

Н А К А З У Ю :

 

1. Перевести учнів 1-го класу до 2-го класу:

 

  1. Андрос Вікторію Романівну
  2. Брєжнєва Гєрмана Андрійовича
  3. Гринь Максима Олександровича
  4. Жуковця Дмитра Олеговича
  5. Кіричанську Анастасію Валеріївну
  6. Козаченко Евеліну Олександрівну
  7. Кулик Софью-Роману Романівну
  8. Кучеренка Максима Тарасовича
  9. Ругаля Владислава Павловича
  10. Сурмачевського Максима Сергійовича
  11. Труш Дар’ю Юріївну
  12. Федорця Богдана Олександровича
  13. Хвостика Івана Миколайовича
  14. Хлопчур Євгенію Вікторівну
  15. Чебанова Марка Михайловича
  16. Шекеру Даніїла Євгенійовича
  17. Філєєву Анну Дмитрівну
  18. Штанька Яна Юрійовича

 

 

 

 

2. Перевести учнів 2-го класу до 3-го класу:

  1. Боровик Софію Євгеніївну
  2. Бочковського Івана Васильовича
  3. Глиняну Вероніку Валентинівну
  4. Гнітій Діану Сергіївну
  5. Гомоляка Андрія  Сергійовича
  6. Дворника  Данила  Володимировича
  7. Демочку  Єлизавету Олександрівну
  8. Дусь Крістіну  Василівну
  9. Іванька Павла Григоровича
  10. Койду Артема Миколайовича
  11. Косяка Ярослава  Олеговича
  12. Ласу Поліну Сергіївну
  13. Литвиненка  Олександра Анатолійовича
  14. Лозицьку  Єлізавету  Віталіївну
  15. Мисан Вероніку  Юріївну
  16. Паливоду  Владиславу  Віталіївну
  17. Петренко Крістіну Русланівну
  18. Петрова  Владислава  Сергійовича
  19. Рубана  Богдана  Вадимовича
  20. Рябоненка Іллю  Павловича
  21. Самофалову  Алісу  Дмитрівну
  22. Скрипку  Дар’ю  Сергіївну
  23. Стовбуна  Романа  Анатолійовича
  24. Царенка  Богдана  Юрійовича
  25. Чуйка  Артема  Ігоровича
  26. Шевлюгу Марію  Євгеніївну
  27. Шерстюка  Кіріла  Сергійовича
  28. Шмаровоза  Гліба  Валерійовича
  29. Штанька  Максима  Олександровича
  30. Штець Ангеліну  Юріївну

 

  3. Перевести учнів 3-го класу до 4-го класу:

  1. Васікіренко  Маргариту Артурівну
  2. Гляденко Ілону Михайлівну
  3. Короля  Богдан  Ігоровича
  4. Кушнір Анастасію  Олександрівну
  5. Марченко  Катерину  Ігорівну
  6. Мартинова Іллю Володимировича
  7. Пащенка  Максима  Олексійовича
  8. Плотник Єлизавету  Сергіївну
  9. Похила  Іллю  Володимировича
  10. Раднянка  Назара  Олександровича
  11. Стахорського  Антона Михайловича
  12. Тімахову Катерину Сергіївну
  13. Шевченко Володимир Ігорович

 

 

          4. Перевести учнів 4-го класу до 5-го класу:

    1. Андреєву Жанну Василівну
    2. Безрученкову Юлію Ігорівну
    3. Бойка Дмитра Віталійовича
    4. Дереку Ангеліну Вікторівну
    5. Демченка Максима Юрійовича
    6. Гавриля Нікіту Сергійовича
    7. Головенко Діану Анатоліївну
    8. Жизневську Діану Ігорівну
    9. Каламбета Богдана Ігоровича
    10. Кириченко Олену Анатоліївну
    11. Книша Артема Сергійовича
    12. Костенко Вероніку Володимирівну
    13. Костюченка Максима Ігоровича
    14. Литвиненко Вікторію Анатоліївну
    15. Левченко Вікторію Олександрівну
    16. Луговську Аліну Іванівну
    17. Настіча Романа Олеговича
    18. Ніколаєнка Андрія Володимировича
    19. Остапець Єлизавету Сергіївну
    20. Охонька Назара Олеговича
    21. Павлюк Анну Андріївну
    22. Рубець Христину Олександрівну
    23. Рибалка Максима Федоровича
    24. Семеряку Мирославу Володимирівну
    25. Сіталенко Іллю Сергійовича
    26. Суховерху Марію Олександрівну
    27. Фененка Андрія Сергійовича
    28. Цокоту Вероніку Сергіївну
    29. Шугай Дарію Анатоліївну

 

 

5.      Перевести учнів 5-го класу до 6-го класу:

    1. Ботвінова Богдана Леонідовича
    2. Гомоляка Сергія Сергійовича
    3. Данильченка Нікіту Сергійовича
    4. Дворник Анну Юріївну
    5. Жданюка Юрія Сергійовича
    6. Лук’янова Дмитра Миколайовича
    7. Петрову Дар’ю Сергіївну
    8. Погрібного Едуарда  В’ячеславовича
    9. Попович Анастасію Сергіївну
    10. Раднянко Вікторію Володимирівну
    11. Раднянка Михайла Романовича
    12. Радченка Артема Валентиновича
    13. Радченка Євгена Валентиновича
    14. Рябуху Вікторію Ігорівну
    15. Свинобоя Андрія Валерійовича
    16. Скрипку Андрія В’ячеславовича
    17. Скрипку Богдана В’ячеславовича
    18. Тавалук Дарину Максимівну
    19. Яременко Тетяну Миколаївну

 

6.     Перевести учнів 6-го класу до 7-го класу:

    1. Бутенка Георгія Олександровича
    2. Візир Вероніку Володимирівну
    3. Дейнеку Дмитра Сергійовича
    4. Лолу Данила Сергійовича
    5. Македона Олександра Володимировича
    6. Остапчук Анну Олександрівну
    7. Панчошного Дмитра Миколайовича
    8. Петренка Рустама Руслановича
    9. Прищепу Микиту Юрійовича
    10. Ругаля Кирила Павловича
    11. Рябчун Яну Олександрівну
    12. Хоменко Вікторію Русланівну
    13. Шерстюк Данило Сергійович
    14. Юрченка Олександра Миколайовича
    15. Ярмоленка Германа Валерійовича
    16. Яценка Владислава Володимировича

 

 

7.      Перевести учнів 7-го класу до 8-го класу:

    1. Андреєва Максима Олексійовича
    2. Вакулу Кирила Євгеновича
    3. Гришковця Сергія Миколайовича
    4. Гринь Діану Олександрівну
    5. Грицука Даніла Сергійовича
    6. Дашка Андрія Руслановича
    7. Дрозда Максима Валерійовича
    8. Дудку Романа Євгеновича
    9. Кириченка Костянтина Анатолійовича
    10. Коваленка Андрія Віталійовича
    11. Ковтуна Нікіту Олександровича
    12. Козаченка Іллю Олександровича
    13. Колота Олександра Сергійовича
    14. Колота Андрія Сергійовича
    15. Колодія Богдана Максимовича
    16. Кучеренка Дениса Тарасовича
    17. Литовченка Даніїла Михайловича
    18. Проваторову Вікторію Юріївну
    19. П’ятницю Олександра Сергійовича
    20. Реку Дмитра Сергійовича
    21. Семешка Максима Вадимовича
    22. Хлопчура Олександра Вікторовича
    23. Шевченко Анастасію Сергіївну
    24. Туніка Андрія Валерійовича

 

8.      Перевести учнів 8-го класу до 9-го класу:

    1. Андрійця Дениса Романовича
    2. Бузюна Дмитра Сергійовича
    3. Волика Богдана Геннадійовича
    4. Гомоляко Дар’ю Вікторівну
    5. Дворника Станіслава Володимировича
    6. Коваленко Дар’ю В’ячеславівну
    7. Кононяка Віталія Володимировича
    8. Кота Дениса Олександровича
    9. Кутульську Валерію Олександрівну
    10. Ласу Анастасію Сергіївну
    11. Макєєву Вероніку Геннадіївну
    12. Науменка Олександра Григоровича
    13. Овраменко Світлану Олександрівну
    14. Полівка Володимира Юрійовича
    15. Посполіту Дмитра Руслановича
    16. Сипливець Наталію Олександрівну
    17. Філєєва Ростислава Андрійовича
    18. Щітку Анастасію Сергіївну

 

9.      Перевести учнів 10-го класу до 11-го класу:

  1. Бовкуна Романа Юрійовича
  2. Богдан Аліну Юріївну
  3. Бойко Наталію Анатоліївну
  4. Воробця Святослава Ігоровича
  5. Гузь Анастасію Євгеніївну
  6. Дашка Андрія Анатолійовича
  7. Кривець Марину Дмитрівну
  8. Кулинко Анну Євгеніївну
  9. Кусого Ярослава Вікторовича
  10. Литвиненко Оксану Віталіївну
  11. Лозицького Павла Віталійовича
  12. Овруцького Владислава Васильовича
  13. Полівка Нікіту Володимировича
  14. Пономаренко Надію Олексіївну
  15.  Федорину Наталію Вадимівну

10. Нагородити Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» таких учнів:

    1. Костенко Вероніку (4 клас)
    2. Цокоту Вероніку (4 клас)
    3. Бойка Дмитра (4 клас)
    4. Павлюк Анну (4 клас)
    5. Суховерху Марію (4 клас)
    6. Дворник Анну (5 клас)
    7. Пащенка Максима (3 клас)
    8. Кушнір Анастасію (3 клас)

11. Контроль за виконанням наказу покласти  на заступника директора школи з НВР Гулу Н.О.

 

Директор школи _____________ Т.В. Кагітіна

(підпис)

 

З наказом ознайомлені _____________ Н.О. Гула

(підпис)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Вчитель
Друзі сайту
Міністерство освіти і науки України
Педагогічна преса
Ніжинське управління освіти
ЧОІППО
Методичний кабінет Управління освіти
Директор
Шкільний психолог
Бібліотека
Трудове навчання
Вчитель початкової ланки
Завуч
Завуч
Вчитель
Вчитель
Вчитель
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
УЦОЯО