Вас вітає Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 125
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Місцезнаходження
Відеоканал
Відеоканал

Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Ніжинської міської ради

Чернігівської області

_ вул. Мигалівська, 15, м. Ніжин, 16600, тел.(046-31)  2-37-58,

zosh6-nizhyn@yandex.uа КОД ЄДРПОУ 26467913

 

НАКАЗ

 

від 27.05.2016 року                                                                               №62

 

Про перевід учнів 1-8 класів

до наступних класів

 

Відповідно до наказу управління освіти Ніжинської міської ради від 31.03.2016 року №106 «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів в 2015-2016 н.р.», згідно рішення педагогічної ради  ( протокол №5 від  27.05.2016р.)

 

 

 

Н А К А З У Ю :

 

1. Перевести учнів 1-го класу до 2-го класу:

  • Боровик Софія Євгеніївна
  • Бочковський Іван Васильович
  • Глиняна Вероніка Валентинівна
  • Гнітій Діана Сергіївна
  • Гомоляко Андрій Сергійович
  • Дворник Данило Володимирович
  • Демочка Єлизавета Олександрівна
  • Дусь Крістіна Василівна
  • Іванько Павло Григорович
  • Койда Артем Миколайович
  • Косяк Ярослав Олегович
  • Ласа Поліна Сергіївна
  • Литвиненко Олександр Анатолійович
  • Лозицька Єлізавета Віталіївна
  • Мисан Вероніка Юріївна
  • Паливода Владислава Віталіївна
  • Петров Владислав Сергійович
  • Рубан Богдан Вадимович
  • Рябоненко Ілля Павлович
  • Самофалова Аліса Дмитрівна
  • Скрипка Дар’я Сергіївна
  • Сурмачевська Яна Олександрівна
  • Стовбун Роман Анатолійович

 

  • Царенко Богдан Юрійович
  • Чуйко Артем Ігорович
  • Шевлюга Марія Євгеніївна
  • Шерстюк Кіріл Сергійович
  • Шмаровоз Гліб Валерійович
  • Штанько Максим Олександрович
  • Штець Ангеліна Юріївна

 

  2. Перевести учнів 2-го класу до 3-го класу:

  • Васікіренко Маргарита Артурівна
  • Дорошенко Євгеній Володимирович
  • Ковтун Крістіна Олегівна
  • Король Богдан Ігорович
  • Кушнір Анастасія Олександрівна
  • Марченко Катерина Ігорівна
  • Падалка Вікторія Олександрівна
  • Пащенко Максим Олексійович
  • Похил Ілля Володимирович
  • Раднянко Назар Олександрович
  • Самчук Єлизавета Сергіївна
  • Стахорський Антон Михайлович
  • Тімахова Катерина Сергіївна
  • Шевченко Володимир Ігорович
  • Гляденко Ілона Михайлівна

          3. Перевести учнів 3-го класу до 4-го класу:

  • Андреєва Жанна Василівна
  • Безрученкова Юлія Ігорівна
  • Бойко Дмитро Віталійович
  • Дерека Ангеліна Вікторівна
  • Демченко Максим Юрійович
  • Гавриль Нікіта Сергійович
  • Головенко Діана Анатоліївна
  • Жизневська Діана Ігорівна
  • Каламбет Богдан Ігорович
  • Кириченко Олена Анатоліївна
  • Книш Артем Сергійович
  • Костенко Вероніка Володимирівна
  • Костюченко Максим Ігорович
  • Литвиненко Вікторія Анатоліївна
  • Луговська Аліна Іванівна
  • Настіч Роман Олегович
  • Остапець Єлизавета Сергіївна
  • Охонько Назар Олегович
  • Павленко Вікторія Олександрівна
  • Павлюк Анна Андріївна
  • Проваторов Назар Ігорович
  • Рубець Христина Олександрівна
  • Рибалко Максим Федорович
  • Семеряка Мирослава Володимирівна
  • Сіталенко Ілля Сергійович
  • Суховерха Марія Олександрівна
  • Фененко Андрій Сергійович
  • Цокота Вероніка Сергіївна
  • Шугай Дарія Анатоліївна

 

4.      Перевести учнів 4-го класу до 5-го класу:

  • Ботвінов Богдан Леонідович
  • Гомоляко Сергій Сергійович
  • Данильченко Нікіта Сергійович
  • Дворник Анна Юріївна
  • Жданюк Юрій Сергійович
  • Лук’янов Дмитро Миколайович
  • Петрова Дар’я Сергіївна
  • Пилипенко Єлизавета Геннадіївна
  • Погрібний Едуард В’ячеславович
  • Раднянко Вікторія Володимирівна
  • Раднянко Михайло Романович
  • Радченко Артем Валентинович
  • Радченко Євген Валентинович
  • Рябуха Вікторія Ігорівна
  • Свинобой Андрій Валерійович
  • Скрипка Андрій В’ячеславович
  • Скрипка Богдан В’ячеславович
  • Яременко Тетяна Миколаївна
  • Попович Анастасія Сергіївна

 

5.     Перевести учнів 5-го класу до 6-го класу:

  • Бутенко Георгій Олександрович
  • Візир Вероніка Володимирівна
  • Дейнека Дмитро Сергійович
  • Лола Данило Сергійович
  • Македон Олександр Володимирович
  • Остапчук Анна Олександрівна
  • Панчошний Дмитро Миколайович
  • Прищепа Микита Юрійович
  • Ругаль Кирил Павлович
  • Рябчун Яна Олександрівна
  • Хоменко Вікторія Русланівна
  • Шерстюк Данило Сергійович
  • Юрченко Олександр Миколайович
  • Ярмоленко Герман Валерійович
  • Яценко Владислав Володимирович

 

 

6.      Перевести учнів 6-го класу до 7-го класу:

  • Андреєв Максим Олексійович
  • Вакула Кирило Євгенович
  • Гришковець Сергій Миколайович
  • Гринь Діана Олександрівна
  • Грицук Даніл Сергійович
  • Дашко Андрій Русланович
  • Дрозд Максим Валерійович
  • Дудка Роман Євгенович
  • Кириченко Костянтин Анатолійович
  • Коваленко Андрій Віталійович
  • Ковтун Нікіта Олександрович
  • Козаченко Ілля Олександрович
  • Колот Олександр Сергійович
  • Колот Андрій Сергійович
  • Колодій Богдан Максимович
  • Кучеренко Денис Тарасович
  • Литовченко Даніїл Михайлович
  • Проваторова Вікторія Юріївна
  • П’ятниця Олександр Сергійович
  • Река Дмитро Сергійович
  • Ришко Іван Петрович
  • Семешко Максим Вадимович
  • Хлопчур Олександр Вікторович
  • Шевченко Анастасія Сергіївна
  • Тунік Андрій Валерійович
  • Рева Михайло Володимирович

 

7.      Перевести учнів 7-го класу до 8-го класу:

  • Андрієць Денис Романович
  • Бузюн Дмитро Сергійович
  • Волик Богдан Геннадійович
  • Гомоляко Дар’я Вікторівна
  • Дворник Станіслав Володимирович
  • Дорошенко Дмитро Васильович
  • Коваленко Дар’я В’ячеславівна
  • Кононяка Віталій Володимирович
  • Кот Денис Олександрович
  • Кутульська Валерія Олександрівна
  • Ласа Анастасія Сергіївна
  • Макєєва Вероніка Геннадіївна
  • Науменко Олександр Григорович
  • Овраменко Світлана Олександрівна
  • Полівко Володимир Юрійович
  • Посполіта Дмитро Русланович
  • Сипливець Наталія Олександрівна
  • Філєєв Ростислав Андрійович
  • Щітка Анастасія Сергіївна

 

8.      Перевести учнів 8-го класу до 9-го класу:

  • Богдан Єлизавета Юріївна
  • Бублик Іван Олегович
  • Думан Іван Васильович
  • Євтух Вікторія Іванівна
  • Кириченко Філіп Анатолійович
  • Котов Євген Олександрович
  • Кусий Андрій Валерійович
  • Москаленко Анна Андріївна
  • Старицька Дарина В’ячеславівна
  • Стахорський Ігор Михайлович
  • Хоменко Владислав Русланович
  • Шерстюк Нікіта Сергійович

9. Нагородити Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» таких учнів:

  • Костенко Вероніка (3 клас)
  • Данильченко Нікіта (4 клас)
  • Свинобой Андрій (5 клас)
  • Дворник Анна (4 клас)

 

11. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора школи з НВР Гулу Н.О.

 

 

Директор школи _____________ Т.В. Кагітіна

(підпис)

 

З наказом ознайомлені _____________ Н.О. Гула

(підпис)

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Вчитель
Друзі сайту
Електронна реєстрація
Міністерство освіти і науки України
Педагогічна преса
Ніжинське управління освіти
ЧОІППО
Методичний кабінет Управління освіти
Директор
Шкільний психолог
Бібліотека
Трудове навчання
Вчитель початкової ланки
Завуч
Завуч
Вчитель
Вчитель
Вчитель
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
УЦОЯО