Вас вітає Ніжинська гімназія № 6
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 149
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

психолого-педагогічний семінар

Згідно робочого плану у ЗОШ I-III ст. №6 практичним психологом Вовкодав І.О. був проведений психолого-педагогічний семінар на тему  «Специфіка роботи з дітьми схильними до правопорушень поведінки, вияву агресії та тривожності.

Мета заходу підвищити рівень поінформованості вчителів про можливі причини виникнення девіантної поведінки в дитини, особливості профілактичної роботи з дітьми даної категорії.

На сучасному етапі розвитку освіти в профілактичній діяльності широко застосовуються інноваційні методики і однією з них є тренінг та заняття з елементами тренінгу.

Тренінг є дуже ефективним методом роботи, в ході його проведення учасники не лише отримують нову інформацію, а й формують нові вміння та переконання. Тому для семінару був обраний саме цей вид роботи.

Основними завданнями тренінгу були:

1. Розкрити поняття «девіантна поведінка».

2. Проаналізувати можливі причини виникнення «девіантної поведінки».

3. Проаналізувати найпоширеніші помилки педагогів при роботі з дітьми з девіантною поведінкою.

4. Ознайомити з інтерактивними методами та прийомами профілактичної роботи.

Усі учасники тренінгу брали активну участь у обговоренні питань, вживалися в різні ролі, щоб краще зрозуміти і відчути почуття дитини.

Психологом під час заняття були використані різноманітні вправи на згуртування колективу, засвоєння нової інформації, на розвиток сензитивності і т.д. Також була озвучена тема використання терапевтичних казок.

В кінці заняття всі учасники поділилися враженнями. Атмосфера була невимушена і дружня. Учасники тренінгу отримали новий заряд позитивних емоцій та натхнення.

    

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930