Вас вітає Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 141
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Місцезнаходження
Відеоканал
Відеоканал

Тиждень іноземних мов

З 16.10 по 20.10. 2017 р. учителями англійської та німецької мови Дутою І.В., Бандурою О.В. ТА Вовкодав О.Г. було проведено тиждень іноземних мов.
Вивчення
іноземних мов – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною  є потребою часу. Під час вивчення іноземних мов ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
Метою проведення тижня
іноземної мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках , розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення іноземних мов.

У понеділок вчителем Бандурою О.В. учні 9 класу взяли участь у виховному заході «Вечір в англійському кафе » де учні ознайомилися з культурою англійського народу та поділилися своїми цікавими знаннями про Англію.

 Для самих маленьких учнів був показаний мультфільм  англійською мовою. Для учнів 6 класу Дутою І.В. було проведено виховний захід з німецької мови «Німеччина - цікаві факти!» Діти дізналися про німецьких винахідників.

У вівторок учні 11 –го класу переглянули фільм англійською мовою. Для учнів 3 та 4 класів була проведена вікторина «Funny English»/Дута І.В. Учні мали можливість показати свої знання з англійської мови, розв’язати кросворди та позмагатися між собою. Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. В ігровій формі учні вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу.

У середу вчителем Бандурою О.В. було проведено Брейн-ринг «Хто знає англійську краще?» Мета заходу - виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою; розширити знання учнів про культуру країни, мова якої вивчається; формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію школярів. Для учнів 5 класу вчителем Дутою І.В. організовано виховний захід з німецької мови «День святого Мартіна».

 

Учні дізналися про походження цього свята , переглянули   легенду та виконували різні завдання.

В останній день тижня іноземних мов було проведення інсценування казки «Попелюшка» учнями 7 класу  англійською  мовою (вчитель Вовкодав О.Г.). Мета заходу була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання іноземної мови та спробували свої сили на сцені.

 Таким чином, мета тижня іноземних мов була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.
Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Найкращі знавці англійської мови у кожному класі отримали спеціальні призи .
Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Вчитель
Друзі сайту
Електронна реєстрація
Міністерство освіти і науки України
Педагогічна преса
Ніжинське управління освіти
ЧОІППО
Методичний кабінет Управління освіти
Директор
Шкільний психолог
Бібліотека
Трудове навчання
Вчитель початкової ланки
Завуч
Завуч
Вчитель
Вчитель
Вчитель
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
УЦОЯО