Вас вітає Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 138
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Місцезнаходження
Відеоканал
Відеоканал
Головна » 2017 » Січень » 08

Наша гордість

У грудні 2016 року 35 призерів шкільного етапу олімпіад  взяли участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Найбільш результативними були олімпіади з трудового навчання, технічних видів праці та обслуговуючої праці. Найвищі результати  участі в предметних олімпіадах показали учні : 10 класу Гузь Анастасія-ІІІ місце, 8 класу Кутульська  Валерія - ІІІ місце,в олімпіаді з обслуговуючих видів праці (вчитель Гузь І.В.), 8 класу Бузюн Дмитро- ІІ місце, 9 класу Кириченко Філіп- І місце в олімпіаді з технічних видів праці (вчитель Білан М.В.). Педагоги , батьки пишаються досягненнями учнів.

5 січня 2017 року у великій залі міськвиконкому вперше відбулося нагородження 60-ти переможців міського етапу олімпіад. Серед них був і наш учень - учень 9 класу Кириченко Філіп. Міський голова Анатолій Лінник, заступник міського голови Ігор Олексєєнко та начальник управління освіти Станіслав Крапив'янський  привітали учнів,  які посіли перші місця в олімпіадах і вручили їм грамоти та солодкі подарунки.

З 10 січня переможці олімпіад захищатимуть честь свого міста на обласному етапі Всеукраїнських олімпіад.

Бажаємо Філіпу Кириченко успіхів та перемоги на обласній олімпіаді з трудового навчання! 

   

Переглядів: 168 | Додав: zosh6-nizhyn | Дата: 08.01.2017 | Коментарі (0)

Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Ніжинської міської ради

Чернігівської області

_ вул. Мигалівська, 15, м. Ніжин, 16600, тел.(046-31) 2-37-58,

zosh6-nizhyn@yandex.ru КОД ЄДРПОУ 26467913

 

     НАКАЗ        

                                                       

від  30. 12. 2016р.                                                                                              №  189

 

Про стан виконання навчальних програм

із предметів інваріантної та варіативної складової

навчального плану в 1-10 класах

за І  семестр 2016 – 2017 н.р.

 

 Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-296 від 09.06.2016 «Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів»,   плану роботи школи на 2016-2017 навчальний рік адміністрація здійснила перевірку класних журналів,   журналів індивідуального навчання учнів 1-10 класів із метою вивчення стану виконання навчальних планів та програм за І семестр  2016-2017н.р. На підставі аналітичної довідки заступника директора з навчальної роботи Гули Н.О., проаналізованих  поданих учителями та перевірених заступником директора з навчальної роботи Гулою Н.О. звітів про виконання навчальних програм,

 

НАКАЗУЮ:

1. Заступнику директора з навчальної роботи Гулі Н.О.

1.1.Ознайомити вчителів школи з аналітичною довідкою «Про стан виконання навчальних програм за І семестр 2016 – 2017 н.р.»

                                                                  На нараді при директорові

      січень 2017р.

1.2.Надати методичну допомогу педагогам  школи   щодо виконання навчальних планів і програм у ІІ семестрі;

Протягом ІІ семестру

1.3.У зв’язку з карантином та припиненням навчального процесу із 13.12 до 23.12.2016р. організувати освоєння навчального матеріалу за рахунок ущільнення у ІІ семестрі.  

Січень 2017р.

2. Керівникам ШМО:

2.1. На засіданні ШМО обговорити стан виконання навчальних програм за          І семестр.                                                                                                 Січень 2017р.

2.2. Вказати вчителям на недоліки та грубі порушення, допущені під час заповнення класних журналів (зокрема, розділ «Зміст уроку», виправлення в датах, порушення нумерації обліку проведення уроків тощо).

Січень 2017р.

2.3. Опрацювати нормативні документи щодо ведення шкільної документації (класних журналів, перевірки зошитів, оцінювання тощо).

                                                                                                                  Січень 2017р.

3. Відповідальній за оновлення сайту школи Павлюк В.В. розмістити даний наказ на сайті.

                                                                                                              До 12.01.2017р.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з НВР Гулу Н.О.

                       Директор школи                     Кагітіна Т.В.

         З наказом ознайомлені:                        Гула Н.О.

 

 

 

Аналітична довідка

                                                                                                             від 30.12.2016р.

Про стан виконання навчальних програм

із предметів інваріантної та варіативної складової

навчального плану в 1-10 класах

за І  семестр 2016 – 2017 н.р.

Відповідно до річного плану роботи школи  на 2016-2017 н.р.  у грудні 2016 року адміністрація школи проаналізувала стан виконання робочого навчального плану і навчальних програм за І семестр 2016-2017 навчального року.

Мета:

  • перевірка відповідності календарних планів та предметних сторінок класних журналів (кількість запланованих та проведених за семестр уроків, поурочне, тематичне оцінювання, ведення зошитів, різні види контролю, практичні та лабораторні роботи тощо);
  • охайність, правильність та вчасність заповнення розділу «Зміст уроку»;
  • аналіз звітів педпрацівників про виконання програм за 2016-2017 н.р.

         Викладання навчальних предметів здійснювалося за робочим навчальним планом на 2016/2017 навчальний рік, розробленим на підставі рекомендацій   листа Міністерства освіти і науки України №1/9-296 від 09.06.2016 «Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів»

Під час заповнення сторінок класних журналів учителі основної та старшої школи виконують «Науково-методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів у 5-10 класах», затверджені наказом  Головного  управління освіти і науки  від 05.10.2011 № 526, а також наказ  Міністерства освіти і науки України від 05.05.2008 № 371 «Про затвердження критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти», наказ МОН України від 03.06.2008 року № 496 «Про затвердження інструкції з ведення класного журналу учнів 5 – 11 (12) – х класів загальноосвітніх навчальних закладів»,   учителі початкової школи дотримуються єдиних вимог  щодо ведення класних журналів  у початкових класах навчальних закладів, розроблених відповідно до Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом МОНУ від 08.04.2015р. №412, Орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (наказ МОН України від  19.08.2016  № 1009).  

        Перевірка виконання навчальних програм була проведена адміністрацією з 26.12.16 до 30.02.16  станом на 12.12. 2016р,

 Було встановлено :

- кількість фактично проведених уроків, плани-графіки обов’язкових контрольних робіт, тематичного оцінювання, практичних  робіт тощо  відповідають календарному плануванню

- усі предмети інваріантної складової робочого навчального плану обліковані в класних журналах, кількість проведених навчальних годин співпадає з кількістю годин за навчальним планом,

У зв’язку з призупиненням навчального процесу через карантин    окремі теми винесені на самостійне опрацювання, що не порушило гранично допустимі норми навантаження учнів. Здійснювався педагогічний супровід опрацювання учнями матеріалів вдома.

У 1- 4 класах розподіл годин за програмою у календарно-тематичному плануванні відповідає новим освітнім стандартам; поточне оцінювання досягнень учнів проводилося вербально – у 1- 2 класах – з усіх предметів, у 3-4 класах з фізичної культури, Я у світі, Основ здоров’я, Образотворчого мистецтва, Музичного мистецтва, Інформатики. Необхідні види контролю відображені в журналах та оцінені.

У класних журналах 3-10 класів відведено колонки і дати для обліку тих видів діяльності, які підлягають оцінюванню.

Перевірка засвідчила встановлену програмою достатню кількість уроків розвитку мовлення, контрольних робіт з української мови та літератури,     зарубіжної літератури. Вчителі здійснюють індивідуальний підхід до оцінювання говоріння, читання мовчки, діалогу, усного переказу та усного твору. Поступове накопичення оцінок дає змогу кожному учню одержати об’єктивні тематичні та семестрові оцінки .

Усі  навчальні програми з іноземних мов не встановлюють чітку послідовність вивчення тематичного змісту та не визначають жорсткі часові рамки на вивчення лексико-граматичного матеріалу. Навчальні програми зорієнтовані на кінцеві мету та завдання щодо вивчення іноземних мов та відображають основні методичні прийоми, необхідні для їх реалізації. При складані календарно-тематичних  планів з іноземних мов   збережено змістову частину програми за рахунок раціонального використання годин на проведення форм контролю з чотирьох видів мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письма). Програму з  англійської, німецької мов станом на 12.12.2016р. виконано. Вчителями іноземних мов Петренко І.Л., Дутою І.В., Вовкодав О.Г. через призупинення навчального процесу частину  форм контролю з чотирьох видів мовленнєвої діяльності перенесену на ІІ семестр.

  Станом на 12.12.2016р. дотримано кількості всіх видів контролю навчальної діяльності з математики, виконання лабораторних і практичних робіт з фізики, хімії, природознавства, географії, біології, інформатики, відпрацювання тем з трудового навчання, основ здоров’я фізичної культури, правознавства,   курсів «Захист Вітчизни». Усі заплановані з 13.12 по 23.12.2016р. теми навчальних програм з перерахованих предметів, види робіт перенесено на ІІ семестр і буде відпрацьовано шляхом ущільнення.

Результати виконання навчальних програм інваріантної та варіативної складової відображені у письмових (друкованих та написаних від руки) звітах учителів-предметників, поданих для перевірки адміністрації школи .

 

Заступник директора з НВР                  Гула Н.О.

Переглядів: 7811 | Додав: zosh6-nizhyn | Дата: 08.01.2017 | Коментарі (0)

Екскурсія до унікального музею

05 січня 2017 року учні 6-го та 8-го класів разом зі своїми класними керівниками відвідали унікальний Музей книги в Чернігівській області, який на професійному рівні комплектує колекції унікальних старовинних видань ХУІ – початку ХХ ст., веде роботу по їх дослідженню, збереженню та реставрації. Учнів вразила атмосфера музею: запах старого паперу, величезні фоліанти у шкіряних та пергаментних палітурках із золотим тисненням, припалі віковим порохом незвичайного велетенського формату обкладинки, видрукувані червоної кіновар’ю вигадливі кириличні заголовки, суворі, наче вишикувані на плацу, рядки готичних текстів…Величезне зацікавлення у учнів викликали виставка, присвячена життю та творчості Т.Г. Шевченка; топографічні та статистичні описи Чернігівщини та її старожитностей, матеріали з історії Ніжина та Ніжинщини, місцевого самоврядування та освіти ХVІІ-ХІХ ст.

Ніжинський Музей книги ніяк не можна назвати мертвим сховищем німих свідків світової історії. Музей живе і діє, даючи друге життя стародрукам та рідкісним виданням.

 

 

 

Переглядів: 195 | Додав: zosh6-nizhyn | Дата: 08.01.2017 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Вчитель
Друзі сайту
Електронна реєстрація
Міністерство освіти і науки України
Педагогічна преса
Ніжинське управління освіти
ЧОІППО
Методичний кабінет Управління освіти
Директор
Шкільний психолог
Бібліотека
Трудове навчання
Вчитель початкової ланки
Завуч
Завуч
Вчитель
Вчитель
Вчитель
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
УЦОЯО